Mavi Group wspiera firmy budowlane realizujące budowę hal i obiektów wielkopowierzchniowych

Informacja prasowa.

Branża budownicza oferuje nowatorskie propozycje i rozwiązania atrakcyjnych obiektów wielkopowierzchniowych, które z jednej strony są ekonomiczne w budowie i eksploatacji, a z drugiej strony są zaprojektowane w sposób dotrzymujący wysokich standardów jakościowych. Jednym z najlepszych przykładów estetycznego projektowania, a jednocześnie zachowania rygoru wysokiej wytrzymałości i odporności całej konstrukcji obiektu budowlanego są hale stalowe.

"Przeprowadzone badania eksploatacyjne wytrzymałości konstrukcji hal stalowych - już średniej klasy - określają ją na ponad dwieście lat. Przy zastosowaniu się do zalecanych przez konstruktorów zasad eksploatacji i konserwacji obiektów okres prognozowany przez badania naukowe można jeszcze dodatkowo znacznie przedłużyć. Można zaryzykować tezę, że w chwili obecnej budowle hal i obiektów wielkopowierzchniowych na bazie prefabrykowanych elementów stalowych wiodących firm w branży budowlanej są bliskie doskonałości.
Konkluduje Grzegorz Kowalczyk, Dyrektor Generalny.

Mavi Group jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, której główną działalnością jest hurtowa sprzedaż i dostawa paliw. Mavi Group wspiera i obsługuje wiodące firmy budowlane pracujące przy budowach hal i obiektów wielkopowierzchniowych. Realizowana od wielu lat współpraca z wymagającymi klientami udowadnia, iż Mavi Group jest profesjonalnym, kompetentnym i rzetelnym partnerem, który zawsze realizuje dostawy na czas i z którym zdecydowanie warto współpracować. Partnerem firmy Mavi Group jest jeden z liderów branży - przedsiębiorstwo Bremer z oddziałem w Krakowie. Bremer od ponad 70 lat buduje hale i obiekty w budownictwie prefabrykowanym na terenie krajów europejskich oraz projektuje i produkuje elementy betonowe konieczne do wykonania swoich projektów budowlanych.

Branża budowlana jest jednym z priorytetowych kierunków biznesowych firmy Mavi Group, która współpracując na profesjonalnym poziomie z renomowanymi partnerami dynamicznie się rozwija, powiększa portfolio swoich klientów oraz zakres usług.

Hurtowa sprzedaż paliw - wzorowa jakość paliw – Mavi Group

Informacje o firmie

 • Witamy na stronach Firmy Mavi Group, specjalizującej się w hurtowej sprzedaży paliw oraz kompleksowych ogrodzeniach nieruchomości.

  Zachowanie najwyższych standardów jakościowych firma uważa za podstawowy warunek współpracy.

  Paliwa oferowane przez Mavi Group spełniają duże oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Więcej >

  Polityka Prywantości

Dane teleadresowe

 • MAVI GROUP Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
  ul. Kwidzyńska 3, 51-415 Wrocław

  Oddział:
  ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa

  KRS: 0000598274
  NIP: 5252644805
  REGON: 363618635

  Nr koncesji: OPC/15859/28346/W/OŁO/2016/PSa
  Nr konta: 20 1020 4955 0000 7102 0209 5370

  Więcej informacji

Media społecznościowe

Biuletyn informacyjny

Wysyłamy ważne informacje. Dodając adres wyrażasz zgodę na wysyłki.