Mavi Group zaopatruje w paliwa wykonawców kompleksowych inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa

Informacja prasowa.

System generalnego wykonawstwa to kompleksowe konstruowanie i budowanie obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowo - handlowych. Profesjonalny generalny wykonawca bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu budowy i kontroluje w systemie 24-godzinnym wszystkie procesy zachodzące na placu budowy oraz poza nim. Skuteczność koordynacji jak największej ilości cykli technologicznych w najkrótszym czasie wyróżnia najlepsze podmioty w tej branży.

Kluczowym elementem systemów generalnego wykonawstwa są terminowe i wysokiej jakości dostawy paliw, bez których sprawne i terminowe przeprowadzenie inwestycji nie byłoby możliwe. Rozbudowana baza sprzętowa, niezbędna na placu budowy, pozwala błyskawicznie zorganizować się na terenie inwestycji, ale tylko pod warunkiem dotrzymania rygoru terminowych i sprawnych dostaw paliw wysokiej jakości.

Mavi Group zaopatruje w paliwa wykonawców największych inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, obecnie realizowanych w kraju. Jednym z partnerów Mavi Group jest renomowany koncern budowlany Soletanche Polska z siedzibą w Warszawie, generalny wykonawca posiadający w swoim portfolio liczne realizacje inwestycji wysokiej rangi w całym kraju.

Hurtowe dostawy paliw - najwyższa jakość oferowanych paliw – Mavi Group

Informacje o firmie

 • Witamy na stronach Firmy Mavi Group, specjalizującej się w hurtowej sprzedaży paliw oraz kompleksowych ogrodzeniach nieruchomości.

  Zachowanie najwyższych standardów jakościowych firma uważa za podstawowy warunek współpracy.

  Paliwa oferowane przez Mavi Group spełniają duże oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Więcej >

  Polityka Prywantości

Dane teleadresowe

 • MAVI GROUP Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
  ul. Kwidzyńska 3, 51-415 Wrocław

  Oddział:
  ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa

  KRS: 0000598274
  NIP: 5252644805
  REGON: 363618635

  Nr koncesji: OPC/15859/28346/W/OŁO/2016/PSa
  Nr konta: 20 1020 4955 0000 7102 0209 5370

  Więcej informacji

Media społecznościowe

Biuletyn informacyjny

Wysyłamy ważne informacje. Dodając adres wyrażasz zgodę na wysyłki.