Centrum prasowe

Informacja prasowa.

Firma Mavi Group od 2014 roku jest sponsorem Klubu Piłkarskiego „ODRA” Wrocław. Logo Mavi Group znajduje się na strojach młodych zawodników akademii, w których mogą trenować i dumnie reprezentować klub na stadionie olimpijskim we Wrocławiu.

Informacja prasowa.

Mavi Group została wyłoniona jako najlepszy dostawca z grona oferentów i zdecydowanie zwyciężyła w przeprowadzonym właśnie przetargu na sprzedaż oraz dostawy paliw dla Ośrodka Szkolenia Kierowców. Firma będzie realizowała cykliczne dostawy w 2018 roku z możliwością przedłużenia współpracy na rok następny.

Informacja prasowa.

Branża budownicza oferuje nowatorskie propozycje i rozwiązania atrakcyjnych obiektów wielkopowierzchniowych, które z jednej strony są ekonomiczne w budowie i eksploatacji, a z drugiej strony są zaprojektowane w sposób dotrzymujący wysokich standardów jakościowych. Jednym z najlepszych przykładów estetycznego projektowania, a jednocześnie zachowania rygoru wysokiej wytrzymałości i odporności całej konstrukcji obiektu budowlanego są hale stalowe.

Informacja prasowa.

Sektor usług logistycznych jest barometrem polskiej gospodarki. Rosnący popyt na rynku krajowym, coraz większy eksport, rozwój e-handlu oraz wzrastająca wymiana handlowa ze Stanami Zjednoczonymi oraz Chinami są siłą napędową polskiego rynku logistycznego, który przeżywa obecnie dynamiczny rozwój. Jednocześnie rosną wymagania klientów, którzy oczekują od operatorów logistycznych nowych, niestandardowych działań.

Informacja prasowa.

System generalnego wykonawstwa to kompleksowe konstruowanie i budowanie obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowo - handlowych. Profesjonalny generalny wykonawca bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu budowy i kontroluje w systemie 24-godzinnym wszystkie procesy zachodzące na placu budowy oraz poza nim. Skuteczność koordynacji jak największej ilości cykli technologicznych w najkrótszym czasie wyróżnia najlepsze podmioty w tej branży.

Informacja prasowa.

W dzisiejszych czasach dziedzina transportu jest, niczym naczynia połączone, nierozerwalnie i trwale związana z życiem i działalnością ludzi. Transport możemy usystematyzować w dwóch kategoriach - jako przewoźnictwo osób oraz jako przewoźnictwo rzeczy, czyli towarów. Nasz kraj to czołowy przedstawiciel europejskiego rynku transportowego, z ponad 25 procentowym udziałem w globalnym europejskim transporcie. Krajowa branża transportowa ma przed sobą znakomite perspektywy, według prognoz do 2025 roku przewozy międzynarodowe będą rosnąć w tempie ponad 2 procent rocznie.

Informacja prasowa.

Wsparcie istotnej roli transportu kolejowego w polskim mechanizmie transportowym to zadanie kluczowe i newralgiczne. W Polsce każdego roku przewożonych jest ponad 230 mln ton towarów z wykorzystaniem infrastruktury kolejowej. Tonaż przewożonych ładunków plasuje nasz krajowy transport kolejowy na drugim miejscu wśród 28 krajów Unii Europejskiej. Rynek ten posiada jednak jeszcze znaczne rezerwy i wysoki potencjał wzrostów, do którego osiągnięcia potrzebne jest wdrożenie mechanizmów podnoszących konkurencyjność przewozów z zastosowaniem taborów kolejowych w porównaniu do innych rodzajów transportu. Transport kolejowy w obecnym czasie stoi przed ogromną szansą wypracowania wysoko konkurencyjnej pozycji dla transportu pozostałego rodzaju.

Informacja prasowa, 11 sierpień 2017

Mavi Group została sponsorem modowego wydarzenia sezonu 2017 - Fashion Day Zakopane. Swoje kolekcje zaprezentują najznamienitsi polscy projektanci: Maciej Zień, Michał Starost, Tomasz Jakowienko, Kaja Śródka, Aneta Larysa Knap, a także firmy Emel i Gawor. Ekskluzywne spotkanie bogate będzie także w pokazy i wystąpienia gwiazd polskiej sceny filmowej, gdzie aktorki zaprezentują się w roli modelek. Organizatorem wydarzenia jest Nosalowy Dwór Resort & SPA oraz Showroom Solna 1 z Krakowa.

Informacja prasowa, 15 czerwiec 2017.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że ruszył nowy oddział Mavi Group w Częstochowie zajmujący się hurtową sprzedażą oleju napędowego.

Informacja prasowa, 10 maj 2017.

Firma „TRANS-GUZIK” z siedzibą w Juszynie istnieje na rynku od 1994 roku i posiada ogromne doświadczenie w transporcie w obrębie UE. Od początku działalności firma jest ukierunkowana na bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Firma dzięki systemom monitoringu i bezpieczeństwa zachowuje pełną kontrolę nad transportowanymi dostawami na obszarze całej Europy.

Informacja prasowa, 31 styczeń 2017.

Firma PBDI S.A. z siedzibą w Toruniu świadczy usługi w sektorze budownictwa inżynieryjnego, drogowego oraz elektroenergetycznego na terenie całej Polski. Zakres wykonywanych przez spółkę prac jest bardzo szeroki, obejmuje projektowanie i wykonywanie fundamentów, dróg dojazdowych i placów manewrowych oraz roboty elektroenergetyczne przy budowie farm wiatrowych. PBDI S.A. z sukcesem zrealizowała kilkadziesiąt zleceń na budowę farm wiatrowych na terenie całego kraju. Kontrakty drogowe stanowią dużą cześć portfela zamówień realizowanych przez firmę z Torunia. Zdecydowana większość robót drogowych wykonywana jest przy użyciu własnego parku maszyn.

Informacja prasowa, 18 październik 2016.

Firma Mavi Group dzięki posiadaniu bogatego know - how w zakresie wsparcia logistycznego realizowanych inwestycji rozpoczęła współpracę z kolejnym Partnerem z branży budowlanej.

Informacje o firmie

 • Witamy na stronach Firmy Mavi Group, specjalizującej się w hurtowej sprzedaży paliw oraz kompleksowych ogrodzeniach nieruchomości.

  Zachowanie najwyższych standardów jakościowych firma uważa za podstawowy warunek współpracy.

  Paliwa oferowane przez Mavi Group spełniają duże oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Więcej >

  Polityka Prywantości

Dane teleadresowe

 • MAVI GROUP Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
  ul. Kwidzyńska 3, 51-415 Wrocław

  Oddział:
  ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa

  KRS: 0000598274
  NIP: 5252644805
  REGON: 363618635

  Nr koncesji: OPC/15859/28346/W/OŁO/2016/PSa
  Nr konta: 20 1020 4955 0000 7102 0209 5370

  Więcej informacji

Media społecznościowe

Biuletyn informacyjny

Wysyłamy ważne informacje. Dodając adres wyrażasz zgodę na wysyłki.